◄ Wstecz

Drink Machine Two-Speed

$ 945,00*

*cena netto w USD przeliczana według tabeli C NBP w dniu sprzedaży


⬇ POBIERZ: Dane techniczne Drink Machine Two-Speed (PDF)

⬇ POBIERZ: Instrukcja BHP (PDF)


Urządzenie Drink Machine Two-Speed jest niezawodnym blenderem do zastosowań wymagających mocy i funkcjonalności podczas miksowania. Dzięki dwóm ręcznie sterowanym prędkościom urządzenie ułatwia przygotowywanie doskonałych i smacznych napojów, takich jak mrożona kawa, owocowe napoje, smoothie, granity, shake i wiele innych . Mocny silnik z zabezpieczeniem przed przegrzaniem doskonale radzi sobie z gęstymi składnikami bez nadmiernego nagrzewania.

Łatwość obsługi

Drink Machine Two-Speed posiada dwa ustawienia szybkości blenderowania. W zależności od potrzeb możemy jednym dotknięciem wprowadzić blender na najwyższe obroty i równie szybko przełączamy urządzenie na niskie obroty.

Pojemnik i ostrze

Specjalnie zaprojektowany, przezroczysty, trwały pojemnik o pojemności 1,4 l, kieruje składniki na noże, zwiększając wydajność i przyspiesza obsługę.

Spójność procesu przygotowania

Idealnie zmiksowane napoje, smoothie, shake, napoje z całych owoców i warzyw, mrożone (bez kawałków lodu) kawy i herbaty itp. za każdym razem takie same!

Sterowanie pulsacyjne

Łatwe w użyciu sterowanie pulsacyjne pozwala szybko odświeżyć napoje.

Wygoda

Elastyczne, dwuczęściowe wieko umożliwia dodawanie składników w czasie trwania procesu miksowania.

Wytrzymałość

Przeznaczony do mocnej eksploatacji silnik zaprojektowany specjalnie dla wymagających napojów smothie oraz czynności wykonywanych za barem.