◄ Wstecz

The Quiet One™

$ 2495,00*

*cena netto w USD przeliczana według tabeli C NBP w dniu sprzedaży


⬇ POBIERZ: Dane techniczne The Quiet One™ (PDF)

⬇ POBIERZ: Instrukcja BHP (PDF)


Jest to najcichszy blender na świecie. Właśnie dzięki tej właściwości blender ten został wybrany do pracy w kawiarniach Starbucks Coffee na terenie całego świata. Podczas pracy blender jest praktycznie niesłyszalny w stosunku do produktów konkurencji. Do budowy blendera użyto materiałów wygłuszających opracowywanych wraz z naukowcami NASA. To niepowtarzalne rozwiązanie wraz ze specjalnie zaprojektowaną pokrywą, która przylega do blendera przez umieszczony w nim elektromagnes, sprawia, że urządzenie TQ1 może pracować w tak cichy sposób (i tak się właśnie nazywać).

Łatwość obsługi

Urządzenie jest bajecznie proste w obsłudze. TQ1 posiada 6 programów blenderowania, funkcję automatycznego wyłączania.

Możliwość programowania

Każdy użytkownik może samodzielnie wybrać 6 z 34 fabrycznie specjalnie przygotowanych programów. Również po skontaktowaniu się z naszym konsultantem istnieje możliwość indywidualnego doboru programów pod precyzyjnie sprecyzowane oczekiwania klienta.

Ogromna moc i bezpieczeństwo

Specjalnie zaprojektowany motor o mocy 3 KM to jeden z najmocniejszych i najtrwalszych dostępnych na rynku silników przeznaczonych do użytku w blenderach. Przeznaczony do mocnej eksploatacji silnik zaprojektowany specjalnie dla wymagających napojów smothie oraz czynności wykonywanych w kawiarniach. Opatentowane rozwiązania przeniesienia napędu oraz układu bezpieczników nie pozwala na przeciążenie i spalenie silnika. Te rozwiązanie w połączeniu sprawiają, że blender jest niezawodny i zawsze można na nim polegać.

Pojemnik Advance

zapewnia szybsze i wygodniejsze nalewanie napoju, a dłuzszy okres eksploatacji ostrza przekłada sie na skrócenie czasu obsługi, wieksze oszczednosci oraz zadowolenie klientów.

Spójność procesu przygotowania

Idealnie zmiksowane napoje smoothie, shake’i mleczne, napoje z całych owoców i warzyw, mrożone (bez kawałków lodu) kawy i herbaty...za każdym razem takie same!

Sterowanie pulsacyjne

Łatwe w użyciu sterowanie pulsacyjne pozwala szybko odświeżyć napoje. Wystarczy wcisnąć jeden guzik!

Wygoda

Elastyczne, dwuczęściowe wieko umożliwia dodawanie składników w czasie trwania procesu miksowania.