◄ Wstecz

Vita-Mix XL

$ 3995,00*

*cena netto w USD przeliczana według tabeli C NBP w dniu sprzedaży


⬇ POBIERZ: Dane techniczne Vita-Mix XL (PDF)


Vita-Mix XL to blender nowej generacji zapewniający prace silnika o mocy 4,2 kM z jednoczesnym wykorzystaniem pojemnika do blenderowania o roboczej pojemności 5,7 litra. Konstrukcja XL pozwala na redukcję czasu przygotowania potraw, jednoczesnie zwiększając efektywność pracy poprzez umożliwienie przygotowania wielu porcji produktu w trakcie jednego cyklu (do prawie 23 porcji o objętości 0,25l każda) oraz skrócenie czasu pracy.

Dzięki możliwości zastosowania różnych prędkości pracy blendera, wprowadzeniu gotowych programów pracy blendera oraz dostępności funkcji pracy pulsacyjnej dla wybranego poziomy prędkości, XL pozwala na wprowadzenie do menu nowych dań, które wcześniej były dla Państwa niewykonalne. Specjalnie zaprojektowany system noży zapewnia zawsze wyrównany i najwyższej jakości poziom blenderowania co poprawia smak i walory odżywcze przygotowywanej potrawy. Mycie pojemnika zajmuje sekundy dzięki jego ergonomicznej budowie.

Duży pojemnik

Efektywna robocza objętość pojemnika to 5,7l, co pozwala na przygotowanie do prawie 23 porcji produktu o pojemności 250 ml każda. Redukuje to w znaczny sposób czas przygotowania wielu porcji na raz, poprawia efektywność pracy personelu, eliminuje wiele procesów pośrednich, gwarantuje oszczędności pracy I czasu.

Moc silnika

Silnik o mocy 4,2 kM w połączeniu z wysoko-efektywnym systemem noży gwarantują uzyskanie wyrównanego, jednolitego i wysokiej jakości produkt o poprawionych walorach smakowych i odżywczych.

Elastyczność pracy

Zastosowania zmiennej, regulowanej prędkości, funkcji pulsacyjnej oraz wprowadzenie zdefiniowanych programów pracy blendera pozwala na tworzenie nieskończenie wielu receptur z jednoczesnym kontrolowaniem wyrównanej jakości przygotowywanych potraw.

Efektywność pracy

Ergonomiczny pojemnik do blenderowania BPA-free Tritan™ o pojemności 5,7 litra, wykonany z przeźroczystego został zaprojektowany w sposób, który ułatwi jego użycie. Do Via-Mix XL® pasuje również pojemnik, który można dodatkowo zakupić, o objętości 2 litrów dla zagwarantowania możliwości pracy z mniejszymi objętościami oraz tamper do zastawania przy pracy z bardzo gęstymi składnikami.

Design

Konstrukcja maszyny opracowana w sposób gwarantujący lepsze zagospodarowanie przestrzenie dostępnej na blacie roboczym

Wysoka jakość, gwarantująca wieloletnie użytkowanie maszyny, 3 letnia gwarancja.